Menu

Run & Fun: Loopevenement in De Koel

vrijdag 4 mei 2018

Na succesvolle edities in Krefeld en Mönchengladbach is Venlo nu aan de beurt! Op dinsdagavond 21 augustus neemt Run & Fun ons stadion over. Vanaf 19.00 uur organiseren zij een businessrun waaraan je, samen met je collega’s, kunt deelnemen.

Met Seacon Stadion - De Koel - als start- en finishpunt wordt er een vijf kilometer lange route uitgezet. Je kunt meedoen in sportkleding of misschien wel lekker in je carnavalspak! Lopen, wandelen, kruipen… niets is te gek voor deze bedrijvenloop. Carnaval in de Zomer, zo mag je het zien. Na afloop van de wandeling of run vindt er ook een AFTER RUN PARTY plaats bij het stadion!

Deelnamekosten bedragen €35 per persoon excl. BTW. Je kunt je inschrijven via: https://www.support-run-fun.de/venlo/nl/registrierung.php . Als je je inschrijft voor 10 juni krijg je er ook nog eens een fanshirt erbij!

Run & Fun is meer dan alleen een rondje lopen. Het is een event vol gekkigheid, gezelligheid en een uitgelaten sfeer! Business doen op een luchtige manier….

Voor meer informatie kun je terecht op de website van Run & Fun: www.run-fun-venlo.com 

mf2