Menu

Samuelsen weg, Sušić blijft

dinsdag 19 februari 2019

Martin Samuelsen is vertrokken bij VVV-Venlo. Na overleg met West Ham United is besloten de huurovereenkomst te beëindigen. De Noorse jeugdinternational kon niet op veel speeltijd rekenen en heeft dinsdag afscheid genomen van zijn teamgenoten en de staf van de club. Hij wordt door West Ham verder verhuurd aan de Noorse club FK Haugesund. We wensen Martin heel veel succes bij zijn nieuwe club en bedanken hem voor zijn inzet voor VVV.

Verder is de optie in het contract met Tino Sušić gelicht. De 27-jarige Bosniër staat dus ook komend seizoen onder contract bij VVV. Manager voetbal Stan Valckx: “Er is de afgelopen tijd al veel belangstelling van andere clubs geweest voor Tino. We zijn dus blij dat hij ook komend seizoen bij ons onder contract staat.”

 

mf2