Menu

SCC ophalen tijdens VVV on Tour

dinsdag 14 juli 2020

VVV on Tour: De Koel(tas) komt naar je toe!

De Koel(tas) komt naar je toe deze zomer..! Dat is het motto van VVV on Tour, de campagne waarmee VVV-Venlo de komende weken zichtbaar is in de regio. Want wij als club mogen heel blij zijn met de supporters die we hebben. Tegelijkertijd zijn we daar ook heel erg trots op. Veel supporters lieten namelijk zien dat ze in onze club geloven door blind hun vertrouwen te tonen in VVV-Venlo in deze, toch onzekere, periode.

Golde Supporter
Laten we voorop stellen dat we met iedere supporter en iedere seizoenkaarthouder enorm blij zijn. Zonder de steun van onze fans zouden we immers geen bestaansrecht hebben. En toch willen we de fans, die volledig afgezien hebben van compensatie en ons onvoorwaardelijk hebben gesteund, extra bedanken: onze Golde Supporters!

Wij komen naar je toe deze zomer
Zoals beloofd gaan we deze onvoorwaardelijke steun belonen met een Koeltas én een unieke Golde Supporterkaart! Speciaal voor de gelegenheid gaan we de regio in. Tijdens VVV on Tour bezoeken we Venray, Baarlo, Horst en Venlo en komen we naar je toe op de volgende dagen:
Woensdag 15 juli | van 16.00 t/m 19.00 uur | Venray | Schouwburgplein
Donderdag 16 juli | van 16.00 t/m 19.00 uur | Baarlo | Markt
Vrijdag 17 juli | van 16.00 t/m 19.00 uur | Horst | Veemarkt
Zondag 19 juli | van 12.00 t/m 15.00 uur | Venlo | Maasboulevard
Op alle locaties zijn wij duidelijk zichtbaar met de gloednieuwe en spectaculaire VVV TukTuk en zullen er verschillende leuke (spel)activiteiten zijn voor jong en oud. Spelers en stafleden zullen hun opwachting maken en uiteraard is er merchandise te koop. Iedereen is van harte welkom.

Zorg dus dat je er bent, doe mee aan onze TukTuk-challenge en win een échte VVV-Venlo fiets!
VVV-Venlo gaat de regio in… het voelt als thuiskomen!

#BeejVVV

Let op: wil je een glimp opvangen van onze spelers? Op woensdag, donderdag en vrijdag zullen er twee spelers aanwezig zijn tussen 17.00 en 18.00 uur. Op zondag is dat tussen 13.00 en 14.00 uur.

 

mf2