Menu

Scheimann naar Israëlische competitie

maandag 27 januari 2020

De 32-jarige Samuel Scheimann vertrekt na een half seizoen alweer bij VVV-Venlo. Scheimann vertrekt naar zijn geboorteland Israël, waar hij aan de slag gaat bij Hapoel Ironi Kiryat Shmona. De verdediger werd in de zomerstop voorafgaand aan het huidig seizoen voor één seizoen gecontracteerd door VVV-Venlo. De linksback kwam toen transfervrij over van Beitar Jeruzalem, dat ook in de Israëlische competitie uitkomt.

Scheimann speelde in de jeugd van Feyenoord en NAC Breda. In 2008 debuteerde hij bij FC Den Bosch in het betaalde voetbal. Na drie seizoenen in de Brabantse hoofdstad maakte hij de overstap naar Excelsior. Sinds 2012 stond Scheimann ook bij een viertal andere Israëlische clubs onder contract: Maccabi Haifa, Hapoel Tel Aviv, Hapoel Haifa en Hapoel Be'er Sheva.

De linksback kwam in Venlo tot 8 optredens in de Eredivisie én speelde tijdens het bekerduel tegen Groene Ster. VVV-Venlo feliciteert Samuel met zijn transfer, dankt hem voor zijn inzet voor de club en wenst hem heel veel succes bij zijn nieuwe club.

mf2