Menu

Schreurs Ex-Tra

dinsdag 6 november 2018

Mooi om te zien dat Schreurs Ex-Tra na enkele jaren afwezigheid weer terug is binnen ons VVV-Venlo Netwerk. Schreurs Ex-Tra is een transport en expeditie onderneming gevestigd in Venlo. Het bedrijf ligt vlak tegenover de "Barge Terminal" aan de rivier de Maas en niet ver van diverse luchthavens. Kenmerkend voor Schreurs Ex-Tra zijn de eigen vestigingen op Schiphol en het Duitse Nettetal. Schreurs Ex-Tra richt zich voornamelijk op nationaal en internationaal wegtransport maar biedt ook andere logistieke diensten aan, zoals lucht- en zeevracht. Kenmerkend voor Schreurs Ex-Tra is de kennis en ervaring om oplossingen "op maat" te bieden voor elke individuele klant. Het werkgebied van Schreurs Ex-Tra is geheel Europa. Schreurs Ex-Tra is een flexibele expediteur en vervoerder: of het nu gaat om een enkele doos of een complete wagenlading, of de zending nu bestaat uit elektronica, papier of machines, Schreurs Ex-Tra kan het allemaal voor u organiseren. Wij danken Don en Hay Schreurs voor het vertrouwen!

mf2