Menu

Seacon is eerste ‘Eresponsor’

maandag 14 januari 2019

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van VVV-Venlo is Seacon Logistics benoemd tot ‘Eresponsor’ van VVV-Venlo. Het is de eerste keer dat onze club deze titel toekent.

Al meer dan tien jaar is Seacon Logistics de hoofdsponsor van VVV-Venlo. Het bedrijf draagt de club een meer dan warm hart toe en dat is de  voorbije jaren meermaals gebleken. Ook als de nood hoog was, was de redding mede dankzij Seacon nabij. Daar spreekt een stuk passie uit, waarbij de hoofdsponsor, die begin dit seizoen zijn contract met drie jaar verlengde, het ons nu mogelijk maakt als club verder te groeien.

We zijn Seacon dan ook enorm dankbaar dat ze de naamgeving van het stadion, dat al sinds bijna vijftien jaar Seacon Stadion - De Koel - heet, ter beschikking hebben gesteld om ons als club de gelegenheid te bieden onze vleugels verder uit te slaan.

Seacon Logistics is en blijft onze hoofdsponsor en de naam van het bedrijf zal ook in de toekomst door VVV-Venlo met trots worden uitgedragen.

mf2