Menu

Simon Janssen wint Jan Klaassens award

dinsdag 30 juli 2019

Traditiegetrouw wordt er rondom de Herman Teeuwen Memorial ook de Jan Klaassens award uitgereikt. Ook voorafgaand aan VVV-Venlo -  Panathinaikos FC was dat het geval. Simon Janssen werd uitgeroepen tot het grootste talent uit onze jeugdopleiding.

Simon Janssen
De 18-jarige middenvelder speelt sinds 2011 in de jeugdopleiding van onze club en doorliep vele jeugdelftallen. Na zijn debuut tegen Feyenoord in De Kuip afgelopen seizoen, behoort hij ook dit seizoen bij de selectie van het eerste elftal en zal hij aansluiten bij de wedstrijden van Jong VVV.

Grootste talent
De Jan Klaassens awards, sinds 2005 uitgereikt, wordt ontvangen door het grootste talent uit onze jeugdopleiding. De eerste winnaar was Willem Janssen. Andere winnaars waren onder andere Roy Heesen, Evren Korkmaz, Vito van Crooij en huidig selectiespeler Evert Linthorst. Niet alleen de voetbalprestatie tellen mee, maar eveneens ook de schoolprestaties.

mf2