Menu

Sinclair nieuwe aanvaller VVV-Venlo

zaterdag 29 juni 2019

Met de Engelse aanvaller Jerome Sinclair wordt een nieuwe speler toegevoegd aan de selectie voor komend seizoen. De 22-jarige Sinclair werd geboren in Birmingham en werd opgeleid door West Bromwich Albion. Daarna volgden vijf seizoenen in de jeugd van Liverpool, die club waarvoor hij ook zijn profdebuut maakte.

In 2016 werd de voormalig jeugdinternational overgenomen door Watford, dat hem achtereenvolgens verhuurde aan Birmingham, Sunderland en Oxford United, waarmee hij afgelopen seizoen in League One actief was. 

Manager Voetbal Stan Valckx: “Jerome is een prima aanvulling voor onze selectie. Hij is een allround aanvaller die voor ons een belangrijke speler kan worden.” De jonge aanvaller, die gisteren medisch werd gekeurd, wordt voor één seizoen gehuurd van Watford.

Jerome is blij met deze stap in zijn carrière. Het Nederlandse voetbal past erg goed bij mij en ik kijk uit om voor deze mooie club te mogen gaan spelen. 

mf2