Menu

Sorga start in basis, maar scoort niet

maandag 11 oktober 2021

Afgelopen vrijdag was Sorga erg belangrijk voor Estland, dat met 2-0 van Wit-Rusland won. Sorga speelde toen zeventig minuten mee en maakte met een fraaie kopbal de belangrijke openingstreffer. Daarmee zette de aanvaller zijn goede vorm bij Estland voort, aangezien hij in de vorige interlandperiode ook al trefzeker was tegen België. 

Bondcoach Thomas Häberli is de goede vorm van Sorga ook niet ontgaan en dus stond onze Estse spits ook maandagavond 11 oktober in de basis in de verloren wedstrijd tegen Wales: 0-1. Na 82 minuten werd Erik Sorga gewisseld die een belangrijke gelijkmaker dus niet kon forceren. Na het verlies tegen Wales bedraagt de achterstand van Estland op de nummer 2 en 3 maar liefst 7 punten en lijkt het WK dus erg ver weg.

Sorga keert na het duel met Wales snel terug naar Venlo, waar hij weer zal aansluiten bij de selectie van VVV, dat vrijdagavond op bezoek gaat bij Excelsior. 

mf2