Menu

Sorga kopt Estland naar overwinning

vrijdag 8 oktober 2021

Erik Sorga heeft Estland vrijdagavond hoogstpersoonlijk de overwinning bezorgd tegen Wit-Rusland. De spits van VVV-Venlo zorgde in de 57ste minuut voor het eerste doelpunt en hielp zijn land daarmee aan de winst in het WK-kwalificatieduel: 2-0.

Na een voorzet vanaf de rechterkant kopte Sorga Estland al vallend op fraaie wijze op voorsprong. In de 70ste minuut werd de aanvaller vervolgens naar de kant gehaald door bondscoach Thomas Häberli. Sergei Zenjov, de vervanger van Sorga, bepaalde de eindstand in de blessuretijd op 2-0 in Tallinn, de geboorteplaats van de VVV-speler.

Tijdens de vorige interlandperiode was Sorga ook al trefzeker voor zijn land in het met 5-2 verloren duel met België. Maandag krijgt Sorga opnieuw de kans om zich te laten gelden. Dan neemt Estland het op tegen Wales.

VVV-Venlo speelt zaterdag om 16.30 uur zonder Sorga de Limburgse Derby tegen MVV Maastricht.

mf2