Menu

Sponsorelftal zoekt spelers

maandag 24 september 2018

Heb jij interesse om af en toe mee te spelen met ons sponsorelftal tegen andere clubs en vind je het leuk om op een informele manier met medesponsors in contact te komen? Komende maandag 1 oktober om 18:00 uur staat de eerste training van ons sponsorelftal op het programma. Onder leiding van Maurice Steijn en de overige leden van de technische staf zal er niet alleen aan de conditie gewerkt gaan worden, maar gaan we ook aan de techniek werken.

Tevens wordt bij deze training de selectie bepaald van twintig spelers die mee gaan spelen in de wedstrijd tegen PSV. Deze wedstrijd vindt plaats op zaterdag 6 oktober voorafgaand aan de wedstrijd PSV – VVV-Venlo. Het programma van deze dag is als volgt:

16:00 Ontvangst op trainingscomplex De Herdgang
16.15 Omkleden/Warming-up
16:45 Aftrap ( 2x 35 min )
18.00 Douchen/omkleden
18.30 Buffet Philips Stadion
19.15 Verplaatsen naar Business Club
19.45 Aanvang wedstrijd

Aanmelden voor de training kan via s.koopmans@vvv-venlo.nl. Doe dit voor vrijdag 28 september. Jullie worden uiterlijk om 17:45 uur verwacht, zodat we om 18:00 uur op het veld kunnen staan.

mf2