Menu

Sport voor Iedereen!

donderdag 3 mei 2018

De gemeente Venlo is regenboog gemeente en streeft naar een inclusieve samenleving waarin iedereen zich thuis voelt en zichzelf zou moeten kunnen zijn.

Op de PartnerToernooien van VVV-Venlo, de zogenaamde Top-toernooien, is er dit jaar volop aandacht voor het onderwerp ‘Sport voor Iedereen!’. SHH Herten ( U17 ), SV Blerick ( U14 ), GFC’33 Grubbenvorst en IVO Velden ( beide U13 ), SV Panningen ( U11 ) en VVV’03 Venlo ( U9 ) besteden de nodige aandacht aan het onderwerp.
In een veilige vereniging voelt iedereen zich thuis. Of je nu jong, oud, allochtoon, autochtoon, hetero of homo bent. Verschillen in uiterlijk, afkomst of seksuele voorkeur mogen niet uitmaken, want sport is voor iedereen! Hierin trekken we gezamenlijk op met de John Blankenstein Foundation en de KNVB.

 

mf2