Menu

Start Home Rentals nieuwe partner

donderdag 23 januari 2020

Wij mogen Start Home Rentals verwelkomen als nieuwe netwerkpartner in het VVV-Venlo Netwerk.

Start Home Rentals heeft ruim 10 jaar ervaring met het verhuren en beheren van woningen in heel Nederland, België en Duitsland. Door haar jarenlange ervaring weten ze hoe ze snel een geschikte huurwoning kunnen vinden. Start Home Rentals levert de kwaliteit en service die u van een betrouwbaar en ervaren bedrijf als Start Home Rentals mag verwachten. Flexibiliteit en snelheid vinden ze belangrijk. Daarom staan ze 7 dagen in de week voor u klaar en zijn al uw wensen bespreekbaar.

Technisch beheer van de huurwoningen, administratieve ondersteuning, opstellen van huurcontracten, schoonmaak, het meubileren van woningen, alles is mogelijk. Start Home Rentals vertaalt uw wensen in een oplossing op maat.

Wij danken Start Home Rentals en in het bijzonder Jelle Keizers voor het vertrouwen!

mf2