Menu

Vanavond Supportersavond

donderdag 10 oktober 2019

Elk seizoen weer levert de Supportersavond mooie discussiepunten op en geeft het de club weer nieuwe inzichten vanuit de supporters over bepaalde zaken. Vanwege die reden vindt vanavond wederom een Supportersavond plaats in Covebo Stadion - De Koel -. Supporters worden deze avond bijgepraat over actuele ontwikkelingen binnen onze club. 

Tijdens deze avond krijgen jullie de kans om vragen te stellen aan algemeen directeur Marco Bogers en kan er kennis gemaakt worden met hoofdtrainer Robert Maaskant.

De Rabobank Venlo Businesslounge opent om 19.00 uur. Een halfuur eerder, om 18.30 uur, start de wedstrijd Jong VVV-Venlo - Jong FC Dordrecht. Onze fans zijn natuurlijk ook van harte welkom om deze wedstrijd bij te wonen. Het volledige programma vind je hieronder:

Programma
19.00 uur | Inloop
19.30 uur | Aanvang Supportersavond met Marco Bogers en Robert Maaskant
21.00 uur | Informele borrel
22.00 uur | Verwachte eindtijd programma

Wij hopen graag zoveel mogelijk fans te verwelkomen op onze Supportersavond!

mf2