Menu

Susic transfervrij naar VVV

donderdag 5 juli 2018

De tweede, voor de VVV-supporters nu nog onbekende, speler die het podium op kwam lopen tijdens de spelerspresentatie was Tino Susic. De aanvallende middenvelder, 26 jaar oud, komt transfervrij over van Royal Antwerp FC. Susic tekent een contract voor één seizoen met een optie op nog een seizoen. “Tino is een linksbenige aanvallende middenvelder. Echt een aanwinst. Hij is creatief, heeft een goed schot en pakt regelmatig zijn doelpuntjes mee”, aldus Valckx.

Susic speelde tot nu toe negen interlands voor Bosnië-Herzegovina. Hij werd geboren in Sarajevo maar verhuisde al op jonge leeftijd met zijn ouders naar België, waar hij speelde in de jeugd van Visé en KRC Genk. Via Standaard Luik, Hajduk Split, Maccabi Tel Aviv en Royal Antwerp FC belandt Susic nu dus in Venlo.

We wensen beide spelers veel succes bij VVV-Venlo.

mf2