Menu

SV Niersia 1919 viert jubileum

woensdag 14 augustus 2019

Op zaterdag 17 augustus aanstaande spelen de O12-teams van VVV-Venlo en Borussia Mönchengladbach in het Duitse Willich een demonstratiewedstrijd ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de amateurclub SV Niersia 1919.  Deze Duitse amateurclub is PartnerClub van VVV-Venlo. Het eerste elftal van de club speelt komend seizoen in de Kreisliga B3. Niersia heeft in totaal drie senioren-, een vrouwen-, twee AH- en zeven jeugdteams. De aftrap is van de demo is om 14.30 uur op de plaatselijke Sportanlage Pappelallee in Willich-Neersen en de inzet is een fraaie Jubiläum Pokal. Maarten Hanssen (foto) trainer/coach van VVV-Venlo O12: “Naast onze Nederlandse PartnerClubs heeft VVV-Venlo ook samenwerkingsverbanden in de Duitse grensregio. Met een wedstrijd op locatie kunnen we een steentje bijdragen aan dit 100 jarig jubileum”.

mf2