Menu

Telstar - VVV-Venlo op 3 december

vrijdag 5 november 2021

De uitwedstrijd van VVV-Venlo tegen Telstar is verplaatst naar vrijdag 3 december. Aanvankelijk stond het duel in het BUKO Stadion gepland voor zaterdag 4 december, maar de KNVB heeft de datum van de wedstrijd veranderd.

Volgens het originele speelschema zou er op zaterdag om 16:30 uur worden afgetrapt in Velsen-Zuid. Na de wijziging van de KNVB wordt dat echter vrijdagavond om 20.00 uur, het tijdstip waarop VVV dit seizoen de meeste wedstrijden speelt. 

Voordat VVV op 3 december afreist naar het BUKO Stadion speelt het eerst nog tegen Jong Ajax, ADO Den Haag, FC Eindhoven en Roda JC Kerkrade. Na de wedstrijd tegen Telstar speelt VVV voor de winterstop nog in eigen huis tegen Jong FC Utrecht voordat TOP Oss in Covebo Stadion - De Koel - de laatste tegenstander is voor de winterstop.   

mf2