Menu

Tempo Team nieuwe partner

maandag 7 oktober 2019

De kracht van het activeren en mensen naar werk begeleiden is Tempo Team wel toevertrouwd. Juist die kernkwaliteit brengen zij als partner van het nieuwe project ‘VVV TransferKracht’ in. Samen met de 7 regiogemeenten Noord-Limburg, VIA VVV én VVV-Venlo, biedt dat alle ingrediënten voor een succesvolle toekomst voor VVV TransferKracht. Een project waarin mensen vanuit een uitkering naar werk worden geleid via een specifieke en gerichte aanpak: de Activeeracademie in Covebo Stadion - De Koel-. Vanuit die samenwerking op maatschappelijk vlak is Tempo Team Activeerkracht toegetreden tot het Business Netwerk van VVV-Venlo.

Een zeer wenselijke versterking voor het netwerk van VVV-Venlo. Wij bedanken Pascal Debie, Linda van Dijk, Louis Nguyen, Marly de Laat en Gwen Coenen voor het vertrouwen in onze club.

mf2