Menu

Thema-avond Partnerclubs

maandag 14 oktober 2019

De periodieke thema-avond bij VVV-Venlo, georganiseerd voor Partnerclubs, staat weer voor de deur. Deze avond zal gehouden worden op 4 november aanstaande. Plaats van handeling is Covebo Stadion - De Koel-. De PartnerClubs die hier input voor hebben geleverd, willen we bedanken voor hun response.

Onze hoofdtrainer Robert Maaskant zal samen met een jeugdtrainer gaan spreken over ‘Talentontwikkeling in breedtesport en topsport’. De avond start om 19.30 uur en vanaf 19.00 uur gaan de deuren open.

Aanmelden voor deze avond kan per mail via partnerclub@vvv-venlo.nl, onder vermelding van ‘Aanmelding Thema-avond’. Geef hierbij de naam van je vereniging en de namen van de personen die komen aan. Aanmelden kan tot 30 oktober 2019.

Bij voorbaat dank en tot 4 november!

mf2