Menu

Tijdelijk Fancafé tijdens laatste thuisduels

dinsdag 19 november 2019

Tijdens de supportersavond op 21 oktober werden de eerste ideeën al naar voren gebracht. Momenteel wordt er hard gewerkt aan de realisatie van het Fancafé die begin 2020 opgeleverd wordt.

Maar de winterstop duurt nog lang en in deze weken tot het einde van het jaar volgen er nog drie thuiswedstrijden. Tijdens deze, vaak koudere, dagen kunnen wij onze supporters uiteraard niet in de kou laten staan. Fanclub D'n Twellefde Man organiseert in samenwerking met ons een tijdelijk Fancafé bij Limianz, gelegen naast het stadion. Het Fancafé zal haar deuren openen tijdens de laatste drie thuiswedstrijden van 2019 op 24 november (FC Twente), 7 december (FC Emmen) en 14 december (PEC Zwolle).

Het Fancafé opent deze dagen 2 uur voor aanvang van de wedstrijd en het feest eindigt 2 uur na de wedstrijd.

mf2