Menu

TIP Trailer Services #isdrbeej

woensdag 6 juni 2018

Wij zijn trots te kunnen vermelden dat we TIP Trailer Services verwelkomen als nieuwe partner binnen ons VVV-Venlo Netwerk. TIP Trailer Services #isdrbeej in het nieuwe seizoen!

TIP Trailer Services biedt klanten op het gebied van transport en logistiek in heel Europa oplossingen rondom leasing, verhuur, onderhoud en reparaties. Zij leveren producten en diensten vanuit zeventig locaties in Europa, verspreid over zestien landen.

Wat kan TIP Trailer Services allemaal voor u betekenen van de specificatie en inkoop van materieel, tot het regelen van de financiering, verhuur, onderhoud of reparatie, maar ook de inkoop en verkoop van gebruikt materieel. 
Alex Hartog en Josh Titulaer dank voor het vertrouwen!

Het gebeurt in de Koel!
#bindrbeej

 

mf2