Menu

Top D Under 13 toernooi bij GFC'33

vrijdag 30 augustus 2019

Zaterdag 7 en zondag 8 september aanstaande vindt op sportpark D’n Haspel te Grubbenvorst het laatste Top-toernooi in de reeks 2019 plaats bij amateurclub GFC’33 Grubbenvorst. 12 deelnemers in de leeftijdscategorie onder 13 jaar gaan hier met elkaar de strijd aan. VVV-Venlo is als betaald voetbalorganisatie ToernooiPartner van dit jeugdevenement. Zaterdag zal Ineke Gutterswijk, voorzitter van de Raad van Commissarissen van VVV-Venlo, om 10.30 uur de opening verrichten, waarna de poulewedstrijden starten.

Op zondag wordt om 15.45 uur met de finale en aansluitend de prijsuitreiking afgesloten. Bij GFC’33 treedt een deelnemersveld U13 uit binnen- en buitenland binnen de lijnen. Naast VVV-Venlo vertegenwoordigen FC Utrecht, Vitesse, Willem II, NEC en een Regioteam Nederland. Daarnaast uit Duitsland Borussia Dortmund, 1. FC Köln en MSV Duisburg alsmede KV Mechelen uit België, Brondby IF uit Denemarken en Wolverhampton Wanderers uit Engeland. TopSport in uw eigen regio!

mf2