Menu

Top U13 IVO Velden

woensdag 23 mei 2018

In aansluiting op de eerste Top-toernooien bij VVV’03 Venlo (U9 ) en SV Blerick (U14 ) vindt op zaterdag 2 en zondag 3 juni aanstaande in Velden bij IVO het Top U13 (geboortejaar 2005 ) plaats. VVV-Venlo is als betaald voetbalorganisatie ToernooiPartner van dit internationale jeugdvoetbaltoernooi. Ook dit jaar weer een goed deelnemersveld bestaande uit; VVV-Venlo, Willem II, ADO Den Haag, NEC en IVO (allen uit Nederland), Everton, Fulham en Blackburn Rovers (allen uit Engeland), alsmede KAA Gent en Pro Academy (beide uit België), Arminia Bielefeld (Duitsland) en Randers FC (Denemarken).

Het predicaat TopSport in Uw eigen regio! wordt dan ook meer dan waar gemaakt. Het gezamenlijke item van de ToernooiPartners VVV-Venlo “Sport voor Iedereen!” krijgt ook in Velden de nodige aandacht.

mf2