Menu

TopCare Woningen #isdrbeej

maandag 18 februari 2019

Wederom mogen wij een mooie nieuwe partner verwelkomen binnen ons netwerk.

TopCare Woningen BV is ontstaan uit de behoefte van Helleborus Kwekerij René Boers BV die buitenlandse werknemers diende te huisvesten.

René Boers, Jan Boers en Marcel Palmen hebben zich verdiept in de regels, verplichtingen, eisen, vergunningen, verzekeringen etc. die horen bij het huisvesten van arbeidsmigranten en deze verschillen vaak ook nog eens per gemeente. Samen met een juridisch team zijn alle valkuilen onderzocht en bekeken.

Deze kennis en ervaringen hebben ze verenigd in een nieuw bedrijf: “TopCare Woningen BV”. In de praktijk blijkt dat veel buitenlandse (seizoens)arbeiders niet legaal gehuisvest zijn. TopCare huisvest buitenlandse arbeiders LEGAAL in huurwoningen. Particulieren die hun woning willen verhuren kunnen er 100% op vertrouwen dat hun woning legaal en zonder zorgen wordt verhuurd, tegen de best mogelijke huurprijs en met 100% betaalgarantie!

Dank Erik Delnoij voor het vertrouwen in VVV-Venlo.

#Samedrbeej

mf2