Menu

Update verbouwing nieuwe entree

vrijdag 29 maart 2019

De bouw van het nieuwe entreegebouw aan de voorzijde van Covebo Stadion - De Koel - ligt perfect op schema. In het nieuwe gebouw, dat komende zomer wordt opgeleverd, worden onder meer de fanshop en een museum gevestigd.

Het startsein voor de nieuwbouw werd ruim een maand geleden gegeven. Na de opstart is de bouw inmiddels gevorderd tot het opmetselen van de binnenmuren. Als de nieuwe entree klaar is, komt op de eerste verdieping extra kantoorruimte beschikbaar, waaraan nu nog een flink tekort is in het stadion.

Op de begane grond komt een publieksbalie. Verder krijgt de afdeling ticketing een plek in de nieuwbouw, net als de eerder genoemde fanshop en een museum. De bedoeling is dat in het museum wisselende exposities te zien zullen zijn.

mf2