Menu

Vacature Allround Horeca medewerker

dinsdag 7 juli 2020

Vacature Allround Horeca medewerker bij YveY – VVV Venlo 

Sinds juli 2019 is YveY exclusief horecapartner van VVV Venlo in Covebo -Stadion De Koel-.

Wij zijn zowel verantwoordelijk voor de publiekscatering tijdens wedstrijddagen als daarbuiten. In de Koel staat niet alleen het voetbal centraal maar het is ook een unieke locatie voor het organiseren van evenementen en bijeenkomsten. Te denken valt aan vergaderen in een sportieve omgeving, trouwen bij uw favoriete club, personeelsfeesten, private dining, inspirerende seminars, bijzondere bbq’s en concerten.

Wij zijn op zoek naar versterking. Voldoe jij aan het juiste profiel en herken jij jezelf in onderstaande punten dan ben jij de persoon die we zoeken!  

Vacature: Allround Horeca medewerker ( 1 FTE M/V)

Functiebeschrijving:

Je gaat werken tijdens wedstrijden, kleine vergaderingen en alle andere voorkomen Banqueting partijen. Samen met jouw team draag je er zorg voor dat ieder evenement in goede banen verloopt. Voorafgaand help je met het klaarzetten / opbouwen van de ruimtes. Tijdens het evenement loop je rond met hapjes en drankjes en bezorg je de gasten een mooie tijd. Je zorgt ervoor dat onze gasten zich welkom voelen en helpt hen waar nodig. Door jouw gastvrijheid zorg je ervoor dat hen aan niets ontbreekt! Ook ben je in staat tot het bereiden van eenvoudige lunchgerechten,

Voor de thuiswedstrijden van VVV-Venlo zorg jij dat alle voorbereiding in de publiekscatering zijn gedaan denk hierbij aan bevoorraden alle cateringpunten. Tijdens de wedstrijden ben jij mede verantwoordelijk voor dat alles in de publiekscatering op rolletjes loopt.

Deze functie past bij jou, omdat:

 • Je al ervaring hebt in de horeca;
 • Je graag wil dat iedereen goed geholpen wordt en net dat stapje extra wil zetten;
 • Je goed kunt communiceren met verschillende type mensen;
 • Je naast bovenstaande ook wel van een fysieke uitdaging houdt (zoals het tillen, sjouwen en slepen van tafels);
 • Je beschikt minimaal over mbo werk- en denkniveau niveau;
 • Je flexibel bent in werktijden en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit;
 • Je stressbestendig bent;
 • Je representatief bent
 • Je altijd de gast op nummer één zet.
 • Beschikbaar per half augustus/begin september

Wij bieden:

 • Een veelzijdige en uitdagende functie in een dynamische werkomgeving;
 • Ruimte tot persoonlijke ontwikkeling;
 • Marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden;

Interesse? Stuur dan je cv mét motivatiebrief naar Juul van Keulen personeelszaken@yvey.nl 

mf2