Menu

Vacature Facilitair Manager

vrijdag 20 december 2019

Ben jij die ervaren Facilitair Manager die écht eens in een dynamische omgeving aan de slag wil gaan? Binnen een organisatie waarbij je veel verantwoordelijkheid krijgt en waar jij de komende jaren kunt bouwen aan een nog aantrekkelijker stadion en professionelere organisatie?
Als Facilitair Manager van VVV-Venlo ben jij verantwoordelijk voor een optimale ontwikkeling en benutting van de stadionfaciliteiten van ons eigen Covebo stadion – De Koel - . Je bent de kartrekker van een team van 7 enthousiaste medewerkers en onze vrijwilligers en samen met dit team ben je verantwoordelijk voor de volgende aandachtsgebieden:
• Onderhoud aan het stadion en onze (voetbal)terreinen
• Schoonmaak
• Gebouw gebonden zaken, zoals water, gas, elektra en vergunningen
• Interne verbouwingen / verhuizingen en werkplekinrichtingen
• Inkoop van goederen en diensten en aanspreekpunt voor onze leveranciers
• De organisatie van de wedstrijddagorganisatie en de veiligheid
Jij gaat professionaliseringsslagen maken binnen je team, gaat zorgen voor een efficiënte werkwijze en bent creatief op het gebied van inkoopvraagstukken. Daarnaast ben je onderdeel van het Management Team.

Wat zoeken wij?
• Een enthousiast persoon met een afgeronde HBO opleiding Facility Management of vergelijkbaar
• Minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van een operationele leidinggevende functie 
• Je bent financieel sterk onderlegd en hebt aantoonbare ervaring op het gebied van inkoop en     risicomanagement
• Kennis op het gebied van veiligheidskunde 
• Je bent een people manager, bent een kei in plannen en organiseren en bent in staat om vanuit een helikopterview naar de gehele organisatie te kijken

Wat mag jij verwachten?
VVV-Venlo is één grote familie, met medewerkers die voor elkaar door het vuur gaan, het wij gevoel is hierbij een zeer essentieel onderdeel. Samen winnen en samen verliezen. Samen zetten we de schouders eronder en VVV-Venlo streeft ernaar om een goede werkgever te zijn in haar doen en laten. Naast de marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden, moet je denken aan goede secundaire voorwaarden zoals; een goede pensioenregeling, elke dag gezamenlijke lunch, maar bovenal dynamiek die nergens anders zo zal zijn. Welkom in de voetbalwereld!

Sollicitatieprocedure
Ben jij de persoon die het verschil gaat maken binnen onze organisatie? Stuur dan jouw CV plus motivatiebrief naar onze afdeling HR t.a.v. Jouke Derix via jderix@vvv-venlo.nl

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Indien wij een externe partij hiervoor inschakelen hebben wij hier onze vaste partner voor.

 

 

mf2