Menu

Vacature gediplomeerde trainers

maandag 10 december 2018

Voor het partnerschip tussen VVV-Venlo en Beijing Sport University zoeken we gediplomeerde voetbal-, fitness-/conditie- en keeperstrainers voor een avontuur in China vanaf februari 2019.

Als gediplomeerde trainer verzorg jij de voetbaltrainingen op de hoogwaardige China Football College (CFC). In China ga jij voorbereidende werkzaamheden treffen voor een 10-weeks bezoek aan VVV-Venlo. Deze tien weken ben je dus, met de groep, terug in Nederland. Jij bent dan aanspreekpunt en begeleider van deze ploeg. Mogelijk dat dit nog herhaald wordt in het najaar van 2019. Als officiële trainer draag jij de rest van het jaar bij aan de ontwikkeling van de jeugdige voetballers op deze nationale voetbalopleiding in China.

Heeft u interesse? Stuur een mail naar rvandenbekerom@vvv-venlo.nl met uw CV.

mf2