Menu

Vacature: Medewerker horeca & banqueting

maandag 1 juli 2019

Sinds 1 juni 2019 is YveY exclusief horecapartner van VVV Venlo in Covebo stadion - De Koel -. Wij zijn zowel verantwoordelijk voor de publiekscatering tijdens wedstrijddagen als daarbuiten. In de Koel staat niet alleen het voetbal centraal, maar het is ook een unieke locatie voor het organiseren van evenementen en bijeenkomsten. Te denken valt aan vergaderen in een sportieve omgeving, trouwen bij je favoriete club, personeelsfeesten, private dining, inspirerende seminars, diverse events, gala’s en concerten.

Wij zijn op zoek naar versterking. Voldoe jij aan het juiste profiel en herken jij jezelf in onderstaande punten dan ben jij de persoon die we zoeken!

Functiebeschrijving
Je gaat werken tijdens kleine vergaderingen, grote evenementen, bruiloften, gala’s, etc. Samen met je collega’s draag je er zorg voor dat ieder evenement goed verloopt. Voorafgaand help je met het klaarzetten/opbouwen van de ruimtes. Tijdens het event ben je verantwoordelijk voor alle horecawerkzaamheden en bezorg je onze gasten de service die past bij ons! Je horecawerkzaamheden zijn divers; van borden lopen tot bar-werkzaamheden, van het voorbereiden van een lunch tot het draaien van een feestavond. Je zorgt ervoor dat onze gasten zich welkom voelen en helpt hen waar nodig. Door jouw gastvrijheid zorg je ervoor dat hen aan niets ontbreekt. Als laatste ben je als vaste pion van YveY medeverantwoordelijk voor het functioneren van ons flexibel ingehuurd personeel.

Deze functie past bij jou, omdat:

 • Je al ervaring hebt in de horeca;
 • Je graag wil dat iedereen goed geholpen wordt en net dat stapje extra wil zetten;
 • Je goed kunt schakelen met diverse menstypes;
 • Je naast bovenstaande ook wel van een fysieke uitdaging houdt (zoals het tillen, sjouwen en slepen van tafels);
 • Je beschikt minimaal over mbo werk- en denkniveau niveau;
 • Je flexibel bent in werktijden en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit;
 • Je stressbestendig bent;
 • Je representatief bent;
 • Je altijd de gast op nummer één zet.

 Wij bieden:

 • Een veelzijdige en uitdagende functie in een dynamische werkomgeving;
 • Ruimte tot persoonlijke ontwikkeling;
 • Marktconforme en prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Solliciteren
Interesse? Solliciteer dan direct via deze link

mf2