Menu

Venlo Cleanup: Samen tegen zwerfafval

vrijdag 2 juli 2021

Onze stad Venlo is prachtig! Laten we dat ook zo houden. Daar kunnen we samen een steentje aan bijdragen. Doe mee aan de Venlo Cleanup!

De Venlo Cleanup is een nieuw initiatief van én voor Venlonaren. Het zet zich met vele partners en vrijwilligers in om het zwerfafvalprobleem in de gemeente Venlo aan te pakken. Het betreft één grote jaarlijkse opruimactie, met als doel om het zwerfafval in onze gemeente te verminderen én om aandacht te vragen voor het zwerfafvalprobleem. Want dat het een probleem is, kunnen we niet meer ontkennen.

De Venlo Cleanup is een initiatief van Venlo Schoon, ACS cleaning en de VVV Foundation, omarmd door onze partners enVisual vormgeving & webdesign, Plastic Recycling Made Easy, Kunstenaar Rik van Rijswick, People's Farm en de Maas Cleanup.

De opruimactie wordt dit jaar voor het eerst georganiseerd en wel op 𝘇𝗮𝘁𝗲𝗿𝗱𝗮𝗴 𝟭𝟳 𝗷𝘂𝗹𝗶, 𝟭𝟬.𝟬𝟬 – 𝟭𝟯.𝟬𝟬 𝘂𝘂𝗿.

Laten we met z’n allen de handen uit de mouwen steken en het zwerfafvalprobleem in onze gemeente aanpakken. Kom jij zaterdag 17 juli mee opruimen of steun je dit mooie initiatief als bedrijf of als partner?

Kijk hier  voor meer informatie en meld je aan.

Hou Venlo prachtig, hou Venlo schoon…!

mf2