Menu

Venlosche Boys wint Latje trappen

dinsdag 1 mei 2018

Het jeugdteam van Venlosche Boys heeft beslag weten te leggen op de eerste Sport 2000 Latje Trappen-bokaal. Na 19 seizoenen strijd om de VVV-Doelpuntenbokaal was dit de eerste editie van deze nieuwe rustactiviteit voor PartnerClubs. Op 13 december 2017 behaalden het jeugdteam van de Boys bestaande uit Sam Jaspers, Nick Takken, Kane Trienekens, Pepijn Vallen en Bram van Wijlick in totaal 6 punten. Een score die achteraf goed bleek te zijn voor de eindoverwinning. Op de 2e plaats eindigde vv Bieslo met 5 punten en het brons ging naar de Duitse PartnerClub Hülser SV met 4 punten.

Winnaar van het individuele klassement werd Thijs Philipsen van vv Bieslo met 3 punten. Thijs is hiermee winnaar geworden van een fiets beschikbaar gesteld door Verbong Tweewielers uit Grubbenvorst.

Bij aanvang van het nieuwe voetbalseizoen 2018-2019 zullen beide winnaars in de bloemetjes worden gezet bij een thuiswedstrijd van VVV-Venlo in Seacon Stadion – De Koel – te Venlo.

mf2