Menu

Nils Röseler verlaat VVV-Venlo

donderdag 14 mei 2020


Centrale verdediger Nils Röseler verlaat na een periode van vier opeenvolgende seizoenen VVV-Venlo. De 28-jarige verdediger gaat op zoek naar een andere club. Röseler kwam in juli 2016 over van het Duitse Chemnitzer FC ( 3e Liga) en werd in dat zelfde seizoen meteen kampioen van de Jupiler League met de Venlose club. Hij speelde daarna drie seizoenen in de Eredivisie met de geelzwarten. Ook in seizoen 2012-2013 kwam Röseler al voor VVV uit. Toen kwam hij op huurbasis over van FC Twente. VVV-Venlo degradeerde dat seizoen naar de Jupiler League, maar die misstap maakte hij en zijn team vier seizoenen later dus weer goed.

Röseler miste maar weinig duels in de seizoenen dat hij voor de Venlonaren uitkwam. In totaal speelde de geboren Duitser 164 officiële duels in het geelzwart. Hij wist daarin vier keer het net te vinden en gaf vijf beslissende voorzetten.

Nils, bedankt voor wat je allemaal hebt betekend voor onze club. Heel veel succes met de volgende stap in je voetbalcarrière!

mf2