Menu

Verdediger Samuel Scheimann naar VVV

woensdag 12 juni 2019

Samuel Scheimann komt naar VVV-Venlo. De verdediger speelde de afgelopen jaren in Israël en komt over van Beitar Jeruzalem.

Twee jaar geleden had VVV ook al serieuze interesse in de 31-jarige Scheimann. Manager Voetbal Stan Valckx: “We waren al helemaal rond met de speler zelf. Maar uiteindelijk wilde zijn toenmalige werkgever hem niet vrijgeven en ketste de overgang af. Mooi dat het dit keer wel is gelukt.”

Scheimann werd opgeleid bij Feyenoord en NAC Breda en debuteerde na een verblijf bij Kozakken Boys in het betaald voetbal bij FC Den Bosch. Na een jaar in de Eredivisie met Excelsior vertrok hij naar zijn geboorteland Israël, waar hij achtereenvolgens uitkwam voor Maccabi Haifa, Hapoel Tel Aviv, Hapoel Haifa en Hapoel Be’er Sheva en Beitar Jeruzalem. Scheimann, die ook een Nederlands paspoort heeft, speelde twee interlands voor Israël.

De verdediger kijkt uit naar zijn terugkeer naar de Nederlandse velden en tekent een contract voor één seizoen.

mf2