Menu

Verleng Vrijdag deel 2

vrijdag 8 juni 2018

Het is weer vrijdag en dat betekent niet alleen het einde van de werkweek, maar natuurlijk ook Verleng Vrijdag! En dus vindt u hieronder een overzicht van partners die u ook volgend jaar tegenkomt in onze Businessruimtes.

Hendrikx Transport 24/7 Service #isdrbeej
Hendrikx Transport 24/7 Service, sterk in geconditioneerd groot- en sneltransport, #isdrbeej in het nieuwe seizoen. Wij danken Danny Hendrikx voor het vertrouwen en kijken uit naar wederom een mooi voetbalseizoen!

De Maaspoort #isdrbeej
De Maaspoort, de locatie voor een unieke beleving voor méér dan een gezellige en ontspannen avond uit. Ook De Maaspoort #isdrbeej in seizoen 18|19. Dank Leon Thommassen voor het vertrouwen en op naar mooie kruisbestuivingen binnen onze netwerken!

Profcore #isdrbeej
ProfCore, dé projectorganisatie die bedrijven ontzorgt binnen de productie & logistiek middels de inzet van vakmensen, #isdrbeej! Dank Frank Niessen voor het vertrouwen en jullie gaan nog van ProfCore horen in het nieuwe seizoen!

Het gebeurt in De Koel!
#bindrbeej

 

mf2