Menu

Verleng Vrijdag: puzzelupdate

vrijdag 26 juli 2019

Nog één week tot de start van de competitie. En terwijl de Verleng Vrijdag borrel, waar de businesskaarten opgehaald kunnen worden, in volle gang is, presenteren wij de Duitse partners die ook volgend jaar weer aanwezig zijn in onze businessruimtes. Ruim 10% van het VVV-Venlo netwerk bestaat namelijk uit Duitse partners en dat maakt ons netwerk ook zo uniek!

Wij danken:

Troost GmbH
WWS GmbH
WfG Krefeld
RP Digital
Stadt Nettetal
Medienpark Nettetal
Langen Consulting Europe
Burgo Klebstoffe
Matzkeit
LexQuire
Uhlendorff GmbH
HPZ
Stein + Fliesen
Overbeck Fördertechnik
EGN
Bähren Mystery
KFZ Reifen Fuß
OLS
Mevissen Holz
Hotel Zur Mühle
Stadt Spiegel Viersen
RST
Adon
Peters Werkzeuge
Anders drucken by cewe
MediTerra
Reno Vatio
Alpincenter Bottrop
Kremers
Schaffrath
Georg Kimmel GmbH

mf2