Menu

Samenwerking VIA VVV en Kerngezond

woensdag 18 september 2019

Stichting Kerngezond zet zich, net als VIA VVV, actief in voor een gezonde leefstijl onder diverse doelgroepen. Hierbij staan drie pijlers centraal: gezond bewegen, gezonde voeding en gezond gedrag. 

Boegbeeld en oprichter van Stichting Kerngezond is oud VVV-spits en all-time clubtopscoorder, Maurice Graef. Maurice weet als geen ander welke gezonde invloed topsporters kunnen hebben op de leefomgeving en met name de kwetsbare doelgroepen hierin. 

Doel van de samenwerking is een groter bereik en maatschappelijk effect in de regio Noord- en Midden Limburg.
De samenwerking start met uitwisseling van kennis en organisatie binnen een tweetal specifieke projecten. Van daaruit wordt bekeken hoe we in de toekomst meer projecten gezamenlijk kunnen oppakken om onze maatschappelijke bijdrage in de regio te vergroten.

mf2