Menu

VVV-Venlo Stages van start

dinsdag 14 augustus 2018

De VVV-Venlo Stages  zijn begonnen. In Venlo (terrein van VOS) en Roermond (terrein van SC Leeuwen) krijgen de deelnemers vier dagen lang trainingen op hoog niveau. Op hoog niveau worden de deelnemers begeleid door professionele trainers uit de opleiding van VVV-Venlo, die werken volgens de Total Soccer Method.

Op deze eerste dag werden ze ook nog eens begeleid door de selectiespelers  van VVV-Venlo, die de deelnemers wegwijs maakten op het gebied van voetbalcoördinatie, passen, trappen, aannemen, passeren van een tegenstander, verdedigen en ga zo maar door. Een leerzame en leuke ervaring voor de deelnemers, die natuurlijk allemaal hopen ooit door te kunnen breken als profvoetballer. Eén ding staat vast: deelnemen aan de stages maakt die kans weer een klein stukje groter!

mf2