Menu

Vragenvuur online supportersavond

donderdag 15 oktober 2020

Normaliter organiseert VVV-Venlo ieder seizoen een supportersavond óp locatie in Covebo Stadion – De Koel -. Een gezellig samenzijn, waarbij vanuit de club de nodige informatie wordt gegeven, maar waar ook vragen gesteld kunnen worden aan directie én technische staf.

Deze keer ligt het echter even anders. Vanwege de verscherpte Coronamaatregelen heeft de club daarom besloten om de fysieke supportersbijeenkomst deze keer te vervangen door een zogeheten ‘supporterswebinar’.

Supporters kunnen op maandagavond 26 oktober om 19.00 uur online inloggen via een livestream. De link hier naartoe zal t.z.t. bekend worden gemaakt en verstuurd per e-mail naar de aangemelde supporters. De avond zal duren tot ongeveer 20.00 uur.

Tijdens de online supportersavond zal Marco Bogers de ‘aanwezigen’ kort toespreken en krijgt iedereen vervolgens de mogelijkheid om Algemeen Directeur Marco Bogers, Technisch Manager Stan Valckx, trainer Hans de Koning én Supporterscoördinator Hans Huijs te onderwerpen aan een vragenvuur.

Aanmelden vooraf is gewenst. Vul hier het aanmeldformulier in, zodat we weten wie er aan de ‘andere kant’ van het scherm zit als Marco, Stan, Hans én Hans aanschuiven.

Zorg dat je bij deze speciale online editie van de VVV Supportersavond aanwezig bent! Wij ‘ontmoeten’ je graag maandag 26 oktober aanstaande.

mf2