Menu

VVV-Venlo belegt trainingskamp in Horst

maandag 24 juni 2019

Net als vorig seizoen blijft de selectie ook dit jaar in Nederland, sterker nog, in Limburg. Vanaf maandag 1 juli tot en met zaterdag 6 juli verblijft de selectie een week in Horst, waar zij ook zullen overnachten in het Parkhotel en de nodige teambuildingsactiviteiten zullen houden.

Training en oefenwedstrijden
Uiteraard wordt er deze week ook hard getraind, dit zal gebeuren op de velden van RKSV Wittenhorst. Ook spelen we tijdens het trainingskamp twee oefenwedstrijden. Op dinsdag 2 juli nemen we het op tegen de Venlosche Boys op het sportcomplex van de Venlose amateurvereniging. Drie dagen later, op vrijdag 5 juli, is het Belgische Sint-Truidense VV de tegenstander. Deze wedstrijd wordt gespeeld op Sportpark Ter Horst.

Fanavond
Op donderdag 4 juli vindt onze Fanavond plaats op de Maasboulevard in Venlo. Uiteraard is de selectie hier ook bij aanwezig om de nodige handtekeningen uit de delen en te poseren voor de vele foto’s met onze fans.

Het volledige oefenprogramma vind je hier.

Programma trainingskamp
Tijdens het trainingskamp zijn alle training openbaar en dus toegankelijk voor onze fans.

Maandag 1 juli 10.30 uur Traininig Covebo Stadion - De Koel -
Dinsdag 2 juli 10.30 uur Training Sportpark Ter Horst
  19.30 uur VVV-Venlo - Venlosche Boys Sportcomplex Alde Wielerbaan
Woensdag 3 juli 10.30 uur Training Sportpark Ter Horst
Donderdag 4 juli 10.30 uur Training Sportpark Ter Horst
  17.00 uur Fanavond De Maasboulevard, Venlo
Vrijdag 5 juli 10.30 uur Training Sportpark Ter Horst
Zaterdag 6 juli 10.30 uur Training Sportpark Ter Horst
mf2