Menu

VVV-Venlo doet mee aan de FANdivisie

zaterdag 11 april 2020

De eDivisie ligt voorlopig stil en daarom doet VVV-Venlo mee aan de FANdivisie. Dit is een competitie tussen de Eredivisieclubs én fans! Vanaf aanstaande dinsdag strijden we vijf weken lang elke dinsdagavond in de FANdivisie. Hoe? Met Profclubs, een modus in FIFA20 waarbij een team kan bestaan uit elf spelers die allemaal één positie in het elftal besturen.

Iedere club heeft een aanvoerder, die doet elke wedstrijd mee. In de meeste gevallen is dit de eSporter van de club. Fans spelen zo samen met de eSporter tegen andere fans en eSporter(s) van de andere club.

De overige clubs die meedoen zijn PSV, FC Utrecht, Heracles Almelo, FC Emmen en Fortuna Sittard. Elke dinsdag worden er twee wedstrijden gespeeld. Je speelt twee keer tegen elkaar. De wedstrijden worden via YouTube uitgezonden. Wil jij een keer samen met Nick Cooiman de strijd aan gaan tegen de andere clubs? Houd dan ons Instagram account in de gaten voor winacties. Hieronder vind je het speelschema van VVV-Venlo

Dinsdag 14 april
#1 19:00 FC Utrecht - uit
#2 20:00 Heracles Almelo- uit

Dinsdag 21 april
#3 19:00 Fortuna Sittard - thuis
#4 20:00 PSV - thuis

Dinsdag 28 april
#5 19:00 FC Emmen - thuis
#6 20:00 Utrecht - thuis

Dinsdag 5 mei
#7 19:00 Heracles Almelo - thuis
#8 20:00 Fortuna Sittard - uit

Dinsdag 12 mei
#9 19:00 PSV - uit
#10 20:00 FC Emmen - uit

mf2