Menu

G-Stars 3e op FC Robinstijn toernooi

maandag 6 mei 2019

Afgelopen zaterdag hebben wij met een team G-voetballers deelgenomen aan het FC Robinstijn G-stars toernooi bij FC Eindhoven. Na een pool met Fortuna Sittard, Only Friends (Ajax) Roda JC en ADO den Haag wist VVV-Venlo uiteindelijk de strijd om de derde en vierde plaats te bereiken. In deze wedstrijd wisten onze toppers revanche te nemen tegen het team van Ajax voor de eerdere nederlaag in de pool. Na een mooie 3-0 overwinning eindigde VVV-Venlo op de 3e plek die na afloop gevierd werd met onze mascotte Koelie. 

Aan het einde van het toernooi werd VVV-Venlo speler Brooklyn Vissers zowaar uitgeroepen tot speler van het toernooi. Uit handen van o.a. onze eigen Damian van Bruggen en oud-speler Clint Leemans kreeg hij een mooie award uitgereikt als aandenken. 

Wij danken Iedereen Kan Sporten Noord-Limburg voor de samenwerking bij het samenstellen van ons team en natuurlijk FC Robinstijn voor de organisatie van dit fantastische evenement! Het was een unieke ervaring voor onze voetballers. 

mf2