Menu

VVV-Venlo gaat de beurs op

maandag 3 december 2018

NBI International#isdrbeej!

Vanochtend hebben we NBI International mogen verwelkomen binnen ons netwerk en hiermee sluiten we een zeer bijzondere samenwerking. Zij zullen niet alleen lid worden van onze Businessclub en onze wedstrijden gaan bezoeken, maar wij gaan samen met NBI International naar de beurs. Op woensdag 8 en donderdag 9 mei organiseren wij in samenwerking met elkaar Limburg Unlimited, welke gaat plaatsvinden bij de Evenementenhal Venray. Limburg Unlimited is hét zakelijke netwerk event van Limburg en de Euregio, het platform om Limburg in al haar kracht te laten zien en te ontmoeten. Een platform voor ondernemers, onderzoekers, talenten, producenten, onderwijs, overheden en internationale gasten met affiniteit voor kansen een duurzame oplossingen. Als VVV-Venlo zijnde, zij wij super trots om onderdeel uit te gaan maken van dit grootschalige event met onze eigen VVV-Venlo BusinessLounge, een plein voor en door het VVV-Venlo Netwerk. Een plein, waar vele nieuwe verbindingen gelegd zullen gaan worden, maar waarbij wij ook het vizier naar buiten toe richten, want ook buiten ons netwerk liggen vele kansen die we kunnen gaan benutten op dit evenement. Wij danken Chris Aelberts en Meranda de Laat voor het vertrouwen en kijken uit naar een plezierige samenwerking. Komende week kunt u als partner meer informatie van ons verwachten over Limburg Unlimited en de rol die wij hier samen met u willen gaan pakken.

mf2