Menu

VVV-Venlo in de regio

donderdag 19 juli 2018

Als regioclub zijn wij ons ervan bewust dat onze status ook maatschappelijke verantwoordelijkheden met zich meebrengt. Als VVV-Venlo zijnde, zijn we ook blij dat we een positieve invloed kunnen uitoefenen op het welzijn van de regio Noord- en Midden Limburg.

Met tal van projecten, georganiseerd door onder andere onze maatschappelijke stichting VIA VVV, toont VVV-Venlo de maatschappelijke betrokkenheid.

Landelijk steunen wij drie goede doelen, namelijk de Fonds Gehandicaptensport, FC Robinstijn en het goede doel gekoppeld aan de VriendenLoterij vanuit de Eredivisie.

Graag willen wij als regioclub juist ook de regio steunen. Welke regionale goede doelen dat zijn, dat bepaal jij! Geef op Facebook in jouw reactie aan welk goed doel wij als club zouden moeten steunen, of stuur een mail naar detrapomhoog@vvv-venlo.nl. Op basis daarvan zullen wij als club een selectie maken voor de regionale goede doelen voor het aankomende seizoen.

mf2