Menu

VVV-Venlo in hoogste categorie

zaterdag 28 april 2018

VVV-Venlo is door de licentiecommissie van de KNVB op basis van de halfjaarcijfers van dit lopende seizoen 2017-2018 ingedeeld in categorie III. Dat is de categorie voor financieel gezonde clubs.

Directeur Marco Bogers: “We draaien zowel sportief als financieel een prima seizoen. Deze meting is gebaseerd op de halfjaarcijfers. Dit seizoen is op vele fronten een uitdaging, ook financieel. Onze sportieve doelstelling is behaald. Als dit aan het einde van dit seizoen ook voor onze financiële targets geldt, dan mogen we spreken van een zeer succesvol jaar. We liggen op koers.”

De categorie-indeling is onderdeel van het licentiesysteem van de KNVB. De financiële positie van de clubs worden door middel van een puntensysteem drie keer per jaar beoordeeld. Per rapportagemoment is er een categorie-indeling.

Vanaf het seizoen 2018-2019 wordt er overigens een nieuw systeem gehanteerd dat door de KNVB onlangs bekendgemaakt is.

mf2