Menu

VVV-Venlo neemt afscheid van Opoku

woensdag 27 mei 2020

Na vijf seizoenen in het geel-zwart van VVV-Venlo uit te zijn gekomen, heeft Johnatan Opoku aangegeven te vertrekken bij de Venlose club.  De 30-jarige aanvaller is zich aan het beraden over de volgende stap in zijn carrière. Johnatan kwam in juli 2015 over van FC Oss. Hij speelde eerst twee seizoenen met VVV in de Jupiler League en vierde in het seizoen 2016-2017 het kampioenschap met de Koelclub. Daar had hij dat seizoen een belangrijk aandeel in met 11 doelpunten en 9 assists in 27 wedstrijden.

Opoku kwam daarna drie seizoenen op Eredivisieniveau uit met de Venlonaren. Het afgelopen seizoen wist Johnatan in 19 duels zes keer het net te vinden. Daarnaast gaf hij drie assists.

In totaal droeg hij in 134 officiële wedstrijden het VVV-tricot. Daarin scoorde hij 37 keer bereidde hij 26 keer een doelpunt voor. De spits zet nu zijn carrière elders voort.

Johnathan, heel veel succes met je volgende carrièrestap. Bedankt voor alles wat je voor onze club hebt betekend. Het ga je goed!

mf2