Menu

VVV-Venlo O21 verslaat Spartaan’20

zaterdag 23 oktober 2021

VVV-Venlo O21 heeft zaterdagmiddag een zege geboekt op de leeftijdsgenoten van Spartaan’20. In eigen huis won de ploeg van trainer Roger Reijners dankzij doelpunten van Levi Titulaer, Javier Valerio en Thijme Verheijen: 3-1.

De Venlonaren kenden zaterdag een valse start. Na acht minuten kwam Spartaan’20 namelijk al op voorsprong. Hierna nam VVV echter het heft in handen en dat resulteerde na een kwartier spelen in de gelijkmaker van Titulaer, die daarmee de ruststand op 1-1 bepaalde.

In het tweede bedrijf ging het gelijk op, maar bleek VVV het team dat het makkelijkste wist te scoren. Dankzij doelpunten van Valerio en Verheijen in de respectievelijk 72ste en 81ste minuut werd de wedstrijd gewonnen en pakte VVV drie punten.

Alle uitslagen van zaterdag 23 oktober
VVV-Venlo O21 – Spartaan’20 O21: 3-1
VVV-Venlo O16 – ADO Den Haag O16: 0-1
VVV-Venlo O13 – Quick O13: 3-1

mf2