Menu

VVV-Venlo OldStars wandelen Venloop

maandag 9 maart 2020

Dat de VVV-Venlo OldStars fanatieke voetballers zijn, dat bewijzen zij iedere week op de velden van vv VOS en in de wijken op de Cruyff Courts. Dat de OldStars ook een wandelgroep in hun gelederen hebben was wellicht minder bekend.

Op 28 maart 2020 wandelt deze OldStars-wandelgroep mee tijdens de Venloop. De afstand betreft 20 kilometer. In 2017 nam de OldStars-wandelgroep voor de eerste keer deel aan de Venloop, wat betekent dat ze nu voor de vierde keer meedoen.

Uiteraard wordt daar hard voor getraind, want zonder training géén resultaat. Dat gebeurt afwisselend op een dinsdag en een donderdag, gemiddeld eens per drie weken. Donderdag 20 februari was het weer zover. Van 09.30 uur tot 12.00 uur werd er een oefentocht van ruim 14 kilometer gewandeld.

Na deze gezellige en sportieve wandeltraining was er tijd voor een kop koffie in De Genuujerie.

Heeft u nou ook interesse om mee te gaan wandelen met de VVV-Venlo OldStars? Neem dan contact op met de VVV Foundation via foundation@vvv-venlo.nl. Deelname is uiteraard gratis!

mf2