Menu

VVV-Venlo reserves tegen Fortuna Sittard

zondag 31 oktober 2021

De reserves van VVV-Venlo nemen het maandagmiddag op tegen de reserves van Fortuna Sittard. Het duel met de provinciegenoot wordt gespeeld in Nederweert-Eind en is gratis toegankelijk.

Fortuna is de tweede tegenstander van VVV in de reservecompetitie, die is bedoeld om spelers die doorgaans niet in de basis staan toch minuten te kunnen laten maken tegen tegenstanders van niveau. In deze competitie neemt VVV het naast Fortuna ook op tegen MVV Maastricht, RKC Waalwijk en ADO Den Haag. ADO was een aantal weken geleden de eerste tegenstander van de Venlonaren en werd in Covebo Stadion – De Koel – met 2-0 verslagen dankzij doelpunten van Danny Post en Thijme Verheijen.

De wedstrijd Fortuna reserves - VVV-Venlo reserves wordt maandagmiddag om 14.30 uur gespeeld op sportpark Op De Hooven (Baldessenweg 1C) in Nederweert-Eind en is vrij toegankelijk voor publiek.

mf2