Menu

Twee nieuwe commerciële talenten

dinsdag 12 juni 2018

Vandaag zijn de handtekeningen gezet onder de contracten van onze nieuwe aanwinsten Djordi Staaks en Jop Kortooms. Beide heren zullen vanaf 1 juli het commerciële team van VVV-Venlo komen versterken. Gezien de kansen die er liggen in de markt en onze doelstelling om structureel op het hoogste niveau te acteren is dit het moment om door te pakken.

Met inmiddels een sponsorbestand van circa 400 bedrijven merken we dat we ontzettend in de lift zitten. Afgelopen seizoen hebben we vele nieuwe partners mogen begroeten binnen ons netwerk. Echter is het de kunst om onze relaties de juiste aandacht te geven. Daarnaast willen we natuurlijk blijven groeien en onze naam van het grootste en meest bruisende netwerk van Noord- in Midden-Limburg blijven handhaven.

Wij danken onze mouwsponsor Personato en in het bijzonder Willem Peters en Joris van den Beuken, voor de werving en het vinden van deze talenten!

Komende week zullen Djordi en Jop zich persoonlijk voorstellen!

Het gebeurt in De Koel!
#bindrbeej

mf2