Menu

VVV verzamelalbum: Spaar ze allemaal!

vrijdag 21 september 2018

Vanaf 3 oktober kun jij bij tien verschillende Jumbo filialen in de regio Venlo sparen voor het verzamelalbum van onze prachtige club, waarin de historie, stadions, supporters, iconen, trainers en spelers voorbij komen. Een duik terug in de tijd naar de legendarische Kraal, onvergetelijke elftallen en natuurlijk naar helden als Maurice Graef, Gijs Nass, Hai Berden en Danny Post.

In de periode van 3 oktober tot en met 27 november 2018 ontvang jij bij iedere € 10,- aan boodschappen een setje met voetbalplaatjes van VVV-Venlo. Een overzicht van de deelnemende Jumbo’s vind je hieronder.

Deelnemende Jumbo’s
Jumbo Venlo - Vinckenhofstraat 90
Jumbo Venlo - Tegelpoort 1
Jumbo Sevenum - Horsterweg 64
Jumbo Panningen - Kerkstraat 43
Jumbo Meijel - Kerkstraat 25
Jumbo Maasbree - Heierveldlaan 10
Jumbo Deurne - Stationsstraat 43
Jumbo Deurne - Schelde 40
Jumbo Blerick - Wieënpassage 40
Jumbo Belfeld - Muldersplein 10

Spaar ze allemaal in dit bijzondere collectors item. Het eerste en enige echte verzamelalbum van VVV-Venlo!

mf2